تولید و فروش انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

یکی از انواع درب های بسیار مقاوم در بازار می باشد. انواع درب ضد سرقت را چگونه می توانیم بدون واسطه و مستقیم خریداری کنیم؟ آیا از بروزترین قیمت خرید درب های ضد سرقت اطلاع دارید؟

درب ضد سرقت مانع از ورود سارقین و افراد بیگانه می شود.
این نوع درب در مقایسه با درب های معمولی در مقابل هر گونه دستکاری قفل و دستگیره مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

درب ضد سرقت
درب ضد سرقت

نکات مهم در انتخاب درب ضد سرقت

در هنگام انتخاب درب های ضد سرقت و درب فلزی بهتر است به نکات زیر توجه کنیم تا محصولی با کیفیت را خریداری نماییم:

  • جنس چارچوب: فلز به کار رفته در جنس چارچوب باید از نوع آلیاژ خوب و با کیفیت باشد و محل های اتصال ورقه های جوش کاری به طور مناسب تعبیه شده باشد.
  • ضخامت چهار چوب: ضخامت چهار چوب یکی از مهم ترین مسائلی است که در هنگام انتخاب درب های ضد سرقت باید به آن توجه کنیم. ضخامت این نوع درب ها باید در حدود 1.5 میلی متر یا بیشتر باشد.
  • جنس لولا: جنس لولا یکی از ویژگی های بسیار مهم است زیرا لنگه درب بر روی این لوله ها می چرخد و وزن در را تحمل می کند. اگر جنس لولا های در مرغوب نباشد، پس از مدتی از حالت تنظیم اولیه خارج می شود.
  • جنس لایه: جنس لایه باید متناسب با محل استفاده انتخاب شود. لایه درب های ضد سرقت در برابر آفتاب کیفیت خود را از دست می دهد.
  • قفل: یکی دیگر از نکاتی که در هنگام انتخاب درب های ضد سرقت باید به آن توجه کنیم، قفل می باشد. کیفیت قفل ضد سرقت درب اهمیت بالایی دارد.
  • دستگیره: کیفیت دستگیره ها از جمله موارد مهم است که در هنگام انتخاب درب های ضد سرقت باید به آن توجه شود.
درب ضد سرقت
درب ضد سرقت

فروش مستقیم درب ضد سرقت

اگر به دنبال خرید درب ورودی ضد سرقت به قیمت کارخانه و بدون واسطه هستید، ما می توانیم شما را راهنمایی کنیم.
شرکت ما یکی از بهترین مراکز خرید درب های ضد سرقت در کشور می باشد که این محصولات را در رنگ ها و طرح های مختلف در دسترس خریداران محترم قرار می دهد.

 در این برکه نیز اطلاعات مفید دیگری نیز هست 

درب ضد سرقت مشهد

بروزترین قیمت درب ضد سرقت

قیمت عامل مهمی در انتخاب درب ضد سرقت در هنگام خرید می باشد. اگر به دنبال بروزترین قیمت درب های ضد سرقت و درب یو پی وی سی هستید، می توانید به آدرس الکترونیکی ما مراجعه کنید و از جدید ترین و بروز ترین قیمت ها اطلاع پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت دیگر ما مراجعه کنید